Na Haalanda zapomeňte. Španělé Bílému baletu předpovídají hrozivý scénář

Pandemie koronaviru způsobila, že soutěže se budou dohrávat v červenci a Liga mistrů se pravděpodobně bude dohrávat až v srpnu. Velkou změnou budou i minimální přestupy hráčů během letního přestupového okna.

Na Haalanda zapomeňte. Španělé Bílému baletu předpovídají hrozivý scénář

Španělský deník Marca předpokládá, že Real Madrid toto léto nikoho nepřivede. Příchody nadějných fotbalistů Haalanda a Camavinga zůstanou jen ve hvězdách.

Co se zdá být nemožné, stane se realitou. Real nekoupí žádného hráče. Bude to kvůli finančním restrikcím v období způsobené koronavirem. I královský velkoklub zůstal minulé měsíce bez stálých příjmů,“ je psáno v deníku Marca.

Očekává se, že Real přijde asi o 150 milionů eur vinou zápasů bez diváků a zamrznutím marketingových aktivit na stadionech. A to je právě hlavní důvod proč se vedení kromě dočasného snížení platů rozhodlo pozastavit i přestupy hráčů,“ napsal sportovní deník.

Další španělská média zároveň připomínají, že v této situaci bude i náročnější prodat hráče jako jsou James Rodríguez a Gareth Bale. O těchto dvou hráčích se právě dlouhodobě mluví v souvislosti s odchodem z Madridu. Tyto dva hráče si málokdo mohl dovolit před pandemií koronaviru a jestli Real jim nesníží přestupovou částku, budou prakticky neprodejní. Podle deníku Marca k těmto dvěma hráčům patří i Marcelo, který však je stále v základní sestavě Bílého baletu.