Horváth má obavy o zdraví hráčů. Počítá s velkým počtem zraněných

Měli jsme štěstí, ale šli jsme mu hodně naproti. Kluci byli schopní obětovat sami sebe a tím, že jsme dali venku po dlouhé době dva góly, tak jsme přivezli tři body,“ netajil radost Horváth z prvního trenérského triumfu v lize pro klubový web.

Horváth má obavy o zdraví hráčů. Počítá s velkým počtem zraněných

Horváth vidí úspěch v taktice. „Měli jsme stanovenou nějakou taktiku, připravovali jsme se na to, že Olomouc je silná v kombinaci a nechtěli jsme jim to úplně dovolit. Dobře jsme bránili. Ten tlak od Olomouce tam byl, to je jasný, ale stoprocentní šance tam nebyly,“ pokračoval.

Hodně důležité bylo, když jsme vyrovnali do půle, protože pak by druhá polovina vypadala jinak. Takhle se Olomouc musela tlačit dopředu, chtěla nás porazit a my jsme pak ten prostor na ten brejk měli,“ uvedl někdejší fotbalový špílmachr.

Příbram už vyhlíží další kolo, kde se utká se Slavií. „Slavie hraje o titul a nečeká nás nic jednoduchého. Po výhře musí jít sebevědomí nahoru, a to uvědomění si, že jsme schopní tyhle zápasy vyhrávat je samozřejmě důležitý, ale musíme pracovat stejně a být na hraně toho sebezničení,“ dodal Horváth.

Obávám se nejenom o příbramské hráče, ale myslím si, že zdraví hráčů bude s narůstajícím počtem zápasů takový vachrlatý a myslím si, že těch zranění bude hodně,“ zakončil.