Musíme se všichni vzpamatovat a být víc týmoví, hrát jako tým, říká Tetteh

Zdá se, že i po koronavirové pauze si to ve Spartě pořád sedá. Po prohře s Plzní Spartu čeká Karviná, která poslední dobou mnoho branek nedostává, a to může být pro sparťany malér.

Musíme se všichni vzpamatovat a být víc týmoví, hrát jako tým, říká Tetteh

Nálada po zápase s Plzní moc dobrá nebyla, ale věřím, že se dáme dohromady a že to v neděli zvládneme,“ hodnotil před zápasem s Karvinou trenér Kotal pro klubovou televizi. „Vzhledem k tomu, co nás čeká v následujících dnech o změnách v sestavě uvažujeme,“ pokračoval.

Karviné se na jaře daří, navíc neinkasuje. „Karviná hraje velmi dobře dozadu, a navíc v domácím prostředí jsou velmi agresivní, budeme se s tím muset vyrovnat,“ dodal sparťanský trenér.

My jednoznačně potřebujeme body. Do konce ligy kol je málo a nám šly teď výsledky v tom ligovém kole naproti, takže je velká škoda, že jsme toho nevyužili, byli bychom v lepší pozici,“ má jasno Dočkal.

Sparťanský útočník Tetteh má k tomu jasný názor. „Musíme se všichni vzpamatovat a být víc týmoví, hrát jako jeden tým. Potřebujeme trochu změnit myšlení a vyhrát pár zápasů,“ přidal se ke sparťanskému kapitánu Tetteh. „V Karviné prostě musím uspět, bez výmluv. Neexistuje jiná varianta,“ uzavřel na klubovém webu Benjamin Tetteh.