Nemůžeme se dočkat na fotbal, jdeme si za titulem, zní z kabiny Realu

Sezóna Realu Madrid se po mizerném startu vyvíjela příznivě a Bílý balet ztratil první místo v tabulce až jedno kolo přes vynucenou pauzou kvůli pandemii Covid-19, na Barcelonu ovšem ztrácí pouze málo bodů a po restartu La Ligy bude boj o titul ještě vyrovnaný.

Nemůžeme se dočkat na fotbal, jdeme si za titulem, zní z kabiny Realu

Los Blancos zvládli El Clasico a porazili Barcelonu, pak se ale jejich forma sesypala, ztratili body v La Lize a navíc doma podlehli Manchesteru City 1:2 v Lize mistrů. Na jejich napravení už Real příležitost nedostal, v červnu ale udělá vše pro to, aby ztracené body nabral zpátky a La Ligu po třech letech ovládl.

A tak velký klub jako Real Madrid nemůže mít jiné ambice než ligový titul. "Nikdy jsme nebyli tak dlouho bez fotbalu a společného kontaktu, jsme čím dál hladovější. Chceme hrát fotbal, vyhrávat zápasy a získat trofeje. La Ligu i Ligu mistrů," nepochybuje o ambicích Bílého baletu vicekapitán klubu a levý obránce Marcelo.

"Je to všechno jiné. Ale musíme si z toho vzít to pozitivní, naběhli jsme zpátky na naši tréninkovou rutinu a určitě se nám podaří i dostat se do zápasového tempa. Jsme všichni zdraví, na tréninku hrajeme jako o život a nemůžeme se dočkat, až se znovu zahájí La Liga," pokračuje čtyřnásobný vítěz Ligy mistrů z let 2014, 2016, 2017 a 2018 Marcelo.