Vymění červenou za modrou? Rodgers už Lallanu přivedl do Liverpoolu a teď ho chce také v Leicesteru

Jedním z několika hráčů, kteří se z různých důvodů co nevidět chystají zamávat liverpoolskému Anfield Road, je i dvaatřicetiletý středopolař Adam Lallana.

Vymění červenou za modrou? Rodgers už Lallanu přivedl do Liverpoolu a teď ho chce také v Leicesteru

Záložník, jenž přestupil do města Beatles v roce 2014 a od té doby nastoupil v barvách Reds do 178 soutěžních zápasů s bilancí 22 branek a 22 asistencí, má s lídrem Premier League kontrakt už jen na pár týdnů a prodlužovat se nebude, což daly najevo obě strany.

Podle britského tisku čeká Lallanu příchod do Leicesteru City, jejichž manažerem je Brendan Rodgers, jenž si hráče před zmíněnými šesti lety přivedl právě k řece Mersey.

S ambiciózními Liškami z King Power Stadium, kteří jsou v tabulce na velmi lichotivé třetí pozici, by se měl bývalý reprezentant Albionu s minulostí v Southamptonu dohodnout na minimálně dvouletém kontraktu.

Pakliže vše dopadne dle ostrovních předpovědí, velezkušený fotbalista, který v této ligové sezoně odehrál pouze 373 minut čistého času, se na nové adrese potká se známými tvářemi jako Schmeichel, Evans, Tielemans, Praet, Vardy či Iheanacho.

Bohatý Newcastle chce hvězdu Bayernu, její agent prozradil šanci na zisk