Nguyen o fandech Dynama: Možná by bylo lepší, kdyby zůstali doma, než aby rasisticky uráželi některé hráče

Současnou libereckou jedničkou Filipa Nguyena mohly po duelu na jihočeském Střeleckém ostrově těšit jak posun tak na čtvrté místo, tak udržené čisté konto.

Nguyen o fandech Dynama: Možná by bylo lepší, kdyby zůstali doma, než aby rasisticky uráželi některé hráče

Nulu udržel i díky skutečnost, že budějovický Tomáš Sivok hlavičkoval patnáct minut před koncem pouze do břevna, odkud se míč odrazil před brankovou čáru...

"Trochu mi zatrnulo. Viděl jsem, jak tam vyplaval úplně sám. Naštěstí se trefil do břevna a od něj se míč odrazil dolu na lajnu. Měli jsme i štěstí," neměl problém přiznat svěřenec kouče Pavla Hoftycha.

Domácí pochválil se slovy, že jejich nynější osmé místo je zasloužené. "Těžký zápas. Stálo při nás i štěstí, ale myslím, že výhra je zasloužená. Kluci celkově dobře bránili, do velkého množství šancí soupeře nepustili. Hodně mi pomohli," pochválil kolegy ten, jemuž na stadionu U Nisy kryje záda vrstevník Milan Knobloch.

Méně už pak respektovaný strážce svatyně s vietnamskými kořeny ocenil chování některých příznivců Dynama, kteří mohli dorazit na stadion v omezeném počtu a úplně vzorově nefandili.

"Je samozřejmě lepší, když diváci na stadionu jsou, ale když jsem slyšel ty českobudějovické... Co k tomu vlastně říct... Možná by bylo lepší, kdyby zůstali doma, než aby rasisticky uráželi některé hráče. Takže příště ať zůstanou doma, nebo ať pustí do tribun jen lidi, kteří umí fandit slušně," uzavřel někdejší brankář Sparty, Vltavínu či Vlašimi.

Hejkal potvrdil velkou bouřku kabině Sklářů: Kučera a spol. musí hrát fotbal za Teplice a ne za sebe