Brzký konec Luize v Arsenalu? Brazilský obránce naznačil, kde by se rád loučil s kariérou

Pomalu tuší, že se jeho kariéra blíží ke svému konci. Brazilský obránce s nezaměnitelným účesem s velkou pravděpodobností v příští sezóně nebude hájit barvy londýnského Arsenalu, který jej před rokem získal z konkurenční Chelsea za 8 milionů liber. On sám se zřejmě letnímu odchodu nebrání, ba dokonce naznačil, kde by si chtěl ještě zahrát.

Brzký konec Luize v Arsenalu? Brazilský obránce naznačil, kde by se rád loučil s kariérou

David Luiz se upsal Gunners na pouhý jeden rok a zatím se prý o prodloužení nejedná. To je pro některé fanoušky londýnského klubu překvapením, neboť si brazilský legionář ihned po svém příchodu získal místo v základní sestavě. Zájemcům nahrává do karet, že nebude po konci této sezóny vázán smlouvou a mohou jej získat jako volného hráče.

Současná krize nahrává do karet scénáři, že si Arsenal utáhne opasek a během léta bude chtít spíše snížit ztráty, než že by pořizoval nové tváře za horentní sumy. Pravdivost tohoto tvrzení by mohla umocnit i další absence v Lize mistrů, navíc hrozí, že by si v nové sezóně nemusel zahrát ani Evropskou ligu.

Luiz nedávno v rozhovoru naznačil, kde by si uměl představit svou budoucnost. Jasně signalizoval, že nezapomněl na svůj první klub, který v Evropě okusil. „Několikrát jsem během své kariéry prohlásil, že bych ji rád zakončil v Benfice. Miluju ten klub a je mým snem ještě alespoň jednou vyběhnout na Estadio da Luz v jejich barvách,“ dodal brazilský obránce.