Hulk naznačil, jakou klubovou adresu by preferoval při návratu do rodné vlasti...

I když čeká produktivního forvarda Hulka během letošního léta oslava čtyřiatřicátých narozenin, o nabídky stále nemá nouzi a patří k velmi žádanému zboží...

Hulk naznačil, jakou klubovou adresu by preferoval při návratu do rodné vlasti...

Byť se před pár týdny nechal slyšet, že by se mu líbil návrat na Starý kontinent, na němž si udělal velké jméno v barvách portugalského Porta, jehož dres by klidně rád navlékl znovu, záležet bude především na případném zájmu Draků a ti se zatím nevyjádřili...

Také proto se musí současný kanonýr Šanghaj SIPG, jemuž se podařilo k tomuto datu nasázet v čínské nejvyšší soutěži hned pětačtyřicet branek, zaobírat i nabídkami odjinud.

Bývalý kanonýr Zenitu Petrohrad, který si v minulosti zahrál také dvě nejvyšší japonské ligy, v současnosti eviduje několik vábení z rodné Brazílie, jejíž první ligu si nikdy nezahrál. Ještě než se totiž odebral do Asie, působil v brazilské Serii B, v níž patřil celku EC Vitória, který sídlí v Salvadoru.

Nyní je spojován jak s Palmeiras, tak s Corinthians. A koho by preferoval? "Každý ví, že jsem fanouškem Palmeiras. Jsem jediný z naší rodiny, kde je to samý fanda Corinthians. Uvidíme, co bude, každopádně do prosince mám smlouvu v Šanghaji. Chytřejší budu, jakmile se sejdu s klubem a řekneme si, co dále," citoval slova třiatřicetiletého útočníka server eurofotbal.cz.

Pokud by měnil dres již v létě, Šanghaj by za něj ještě něco mohla dostat (před necelými čtyřmi lety za něj zaplatila 55 milionů eur). Jestliže by však počkal až na konec podzimu, stal by se z něj volný hráč a mohl by se upsat komukoliv zcela bez nákladů. Vyjma podpisový bonus.