Hvězda bundesligy má spoustu zájemců, nikam se ale nehrne. Nechci nic uspěchat, říká

Není v bundeslize letos moc hráčů lepších než Kai Havertz. Mladík Bayeru Leverkusen podává letos úchvatné výkony a krouží kolem něj celá Evropa. Havertz však tvrdí, že jednání o přestupu není na pořadu dne.

Hvězda bundesligy má spoustu zájemců, nikam se ale nehrne. Nechci nic uspěchat, říká

Dvacetiletý Havertz je hráčem A týmu Bayeru už od roku 2016, tahle sezóna je pro něj ovšem průlomová. Už před ní odmítl transfer do Bayernu Mnichov a letos mu konkuruje v bundeslize. Bude ovšem pro Leverkusen těžké jej udržet i pro příští sezónu. Některá média už hovoří o tom, že je Havertz s někým domluven.

To ale hvězdička Leverkusenu odmítá. "Považoval bych za nefér jednat o přestupu za zády vedení Bayeru Leverkusen. Nevylučuji, že z klubu někdy odejdu, ale nerad bych něco uspěchal," nechal se slyšet Havertz. Hovoří se, že by mohl přestoupit do Liverpoolu, Bayernu Mnichov, Paris Saint-Germain nebo Juventusu.

"Soustředím se hlavně na to, co se stane tuto sezónu. Jsem vděčný Leverkusenu za všechno," říká Havertz. A jako tahouna týmu jej bere i kouč Peter Bosz. I přesto je ale pravděpodobné, že atraktivní nabídce Bayernu či zahraničního klubu v létě neodolá.