Bohatý Newcastle chce hvězdu Bayernu, její agent prozradil šanci na zisk

Newcastle United má nového bohatého majitele a ten už plánuje v létě utratit za posily klubu nemalé peníze. Do obrany by rád přivedl hvězdného beka Bayernu Mnichov Lucase Hernandéze. 

Bohatý Newcastle chce hvězdu Bayernu, její agent prozradil šanci na zisk

Hernandez reprezentuje Francii, od malička však vyrůstal ve Španělsku. Jméno si udělal v Atleticu Madrid a loni za velkou částku 80 milionů euro přestoupil do Bayernu Mnichov. Má i bratra Thea, jenž z Atletica odešel do konkurenčního Realu Madrid, nyní však obléká barvy AC Milán.

V Bayernu by se však nemusel zdržet dlouho. Po pouhém roce v Mnichově by se mohl stěhovat do severní Anglie. Jedná se totiž o defenzivní prioritu Newcastlu United. Kromě Hernandeze je ale s transferem na Saint James Park spojován například bývalý trenér Tottenhamu Mauricio Pochettino, hvězda Realu Madrid Gareth Bale či legendární útočník Zlatan Ibrahimovič.

Je ale v silách Newcastlu přivést hvězdu takového kalibru? Hernandez patří k nejlepším hráčům na svém postu a navíc je velmi mladý, i proto za něj Bayern loni zaplatil 80 milionů euro. A pravděpodobně jej za menší částku nikam nepustí. A to, že si Newcastle může nechat zajít chutě, ví i Hernandezův agent. "Jsem si jistý, že Lucas bude chtít zůstat v Bayernu," prozradil. A to i přesto, že není stálým členem základní sestavy.