Může to být nový Ronaldo! chválí Haalanda brazilská legenda. Jakou destinaci mu předurčuje?

Mnozí se domnívají, že tento úděl náleží Kylianovi Mbappému, jenže po tom, co se ze stínu norské ligy vynořil Erling Haaland, začala spousta dřívějších fotbalových ikon měnit názor.

Může to být nový Ronaldo! chválí Haalanda brazilská legenda. Jakou destinaci mu předurčuje?

A jednou z nich je například i brazilská legenda Rivaldo, který mapoval cestu Haalanda z Molde do Salcburku a následně i do Dortmundu, kde jeho kvalita v pouhých devatenácti letech dosahuje velikosti jiných mnohem starších renomovaných borců.

„Je mu devatenáct a už teď působí velmi zkušeně. Je to opravdu skvělý hráč a v budoucnu může být nepochybně ještě lepší,“ pěl chválu na současného nadějného útočníka, po němž touží kdejaký evropský gigant.

Osud by ho však měl podle všeho navést na trasu do Španělska. „Real Madrid se zdá být Haalandovou ideální destinací. Již teď prokazuje dostatek kvality, aby tam uspěl. Disponuje totiž chladnokrevnou koncovkou, umí si nacházet gólové prostory a je navíc velmi výbušný,“ popisoval kladné vlastnosti téměř dvoumetrového útočníka, jenž je s ohledem na své fyzické parametry opravdu nadmíru rychlý.

„Někteří lidé přirovnávají Haalanda k Ronaldovi (Nazariovi) a určitě tam mohou být nějaké podobnosti. Oba jsou nebojácní, rychlí a dávají spoustu gólů. Jen je ještě trochu brzo takhle soudit, ale velký potenciál tam určitě je,“ zavěštil si Rivaldo.