Inter si vyslechl Cavaniho požadavky. Uruguayský kanonýr chce mnohem méně, než pod Eiffelovkou...

Osmnácti italskými tituly ověnčeného obra ze stadionu Giuseppe Meazzy, který vyznává modročerné barvy, začal zajímat ostřílený uruguayský kanonýr Edinson Cavani.

Inter si vyslechl Cavaniho požadavky. Uruguayský kanonýr chce mnohem méně, než pod Eiffelovkou...

Bývalý snajpr Palerma či Neapole, který co nevidět skončí v Parku princů jako nejlepší střelec v historii Paris Saint-Germain, je na odchodu z Ligue 1 a o nápadníky nemá v žádném případě nouzi...

V posledních týdnech a měsících byl spojován hned s několika známými značkami a v éteru padaly i úvahy o argentinské lize a Boce Juniors, což však Cavaniho tábor odmítl, že se ještě ze Starého kontinentu prchat nebude...

Podle italského tisku zajímá jihoamerického snajpra právě Serie A, v níž si udělal v minulosti velké jméno a kterou velmi dobře zná natolik, že by se ani nepotřeboval výrazněji adaptovat.

Milánští Nerazzurri, které od loňského roku vede renomovaný Antonio Conte, se tento týden dozvěděli osobní požadavky třiatřicetiletého útočníka, který si měl v rámci jednání říci o gáži 8 milionů eur ročně.

Byť je to pořád hodně (tím spíš v současné době, když například v AS Řím uvažují o platovém stropu ve výši tří milionů eur ročně), oproti angažmá pod Eiffelovkou by si držitel šesti francouzských primátů pohoršil o čtyři miliony eur.

Nyní bude na tahu Inter, pro který by to však nemusel být neřešitelný problém, protože globální hvězdy se v jeho kádru střídají již dlouhá desetiletí.