Koulibaly má zcela nového favorita

Senegalský obránce Kalidou Koulibaly byl v posledních dnech lákán do Paris St. Germain, jeho další angažmá by ale mělo být podle očekávání na Ostrovech. 

Koulibaly má zcela nového favorita

Kalidou Koulibaly v létě s největší pravděpodobností konečně opustí Neapol. Zájem o něj byl již loni, tehdy prezident Aurelio de Laurentiis odmítl nabídku, která se pohybovala okolo 100 milionů eur.

Nyní je suma o třicet milionů eur nižší. Zájemců je hodně, například Liverpool, Newcastle, Real Madrid či Barcelona. V posledních dnech se do boje o něj chtěl zapojit i pařížský gigant, ten ale nemá v úmyslu za devětadvacetiletého beka dávat tak velkou sumu.

Proto se poohlédne jinde a umožní Koulibalymu odejít do Manchesteru United. Ještě nedávno byl favorizován Liverpool, ten si ale také v létě nedovolí velké útraty. Rudí ďáblové ale 70 milionů eur nabídnout mohou.

Podle Le Parisien se tak senegalský stoper přesune právě na Old Trafford. Uvidíme, co k tomu řekne Pep Guardiola a jeho Manchester City. Ten by také mohl do boje o Koulibalyho zasáhnout, nejprve ale musí počkat, jak to dopadne s odvoláním u trestu v Lize mistrů.