Jediný hráč Chelsea, který dostal výjimku a nemusí trénovat s družinou Lamparda?

Na Stamford Bridge se tento týden podepisovaly nové kontrakty a novými pracovními dokumenty se může pochlubit dvojice Willy Caballero a Olivier Giroud.

Jediný hráč Chelsea, který dostal výjimku a nemusí trénovat s družinou Lamparda?

Oba se Blues zavázali na další rok a v Londýně by se tak měli zdržet alespoň do konce ročníku 2020/2021. "Pro každého jsou to teď těžké časy, proto si šance pokračovat v klubu vážím," vzkázal osmatřicetiletý argentinský gólman.

Součástí značky je pořád i ostřílený francouzský záložník s minulostí v Leicesteru City N´Golo Kanté. Aktuálně se však tréninkových jednotek manažera Franka Lamparda neúčastní.

Středopolař vynechal kvůli obavám o vlastní zdraví již středeční trénink svého zaměstnavatele a kvůli pandemii koronaviru se nemusí po trenérem udělené výjimce účastnit přípravných jednotek až do odvolání.

Devětadvacetiletý rodák z Paříže se již dva roky hlídá více než jiní. V dotyčném období totiž prodělal přímo na tréninku kolaps a byť kardiologické testy žádné výrazné potíže nepotvrdily, hvězda šestinásobného šampiona Anglie je od té doby mimořádně opatrná. Tím spíš, že už nežije ani otec, ani jeho starší bratr, který zemřel na infarkt.

Premier League by se měla opětovně rozjet dvanáctý červnový den. Dosavadní plošené testy absolovalo v první vlně 748 hráčů a dalších zaměstnanců klubů, s tím, že pozitivně z toho vyšlo šest jedinců.