Mchitarjan potvrdil: Chci zůstat v Římě

Arménský záložník Henrich Mchitarjan potvrdil, že by byl velmi rád, kdyby se hostování u římského AS proměnilo v trvalý přestup. Vlci s Arsenalem již jednají. 

Mchitarjan potvrdil: Chci zůstat v Římě

Po odchodu do Arsenalu se Mchitarjanovi příliš nedařilo, letošní sezóna v Itálii je ale o poznání lepší. I proto by si arménský záložník přál přestup.

Podobné přání má i kouč AS Paulo Fonseca, Arsenal se navíc trvalému obchodu nebrání. V současné chvíli se tak jedná o přestupu ofenzivního středopolaře.

"Od prvního dne, kdy jsem dorazil do Říma, jsem se v týmu i ve městě cítil velmi dobře," uvedl v rozhovoru s arménským velvyslanectvím. O jeho interview informoval Tuttomercatoweb.

 

"Bylo by hezké zůstat tady. Hlavním cílem je pro mě dosáhnout Ligy mistrů a získat nějaké trofeje. Serie A je velmi zajímavá soutěž, mnozí ji podceňují a je pravda, že to není jako před dvaceti lety, ale liga neustále roste a je fascinující," pokračoval jednatřicetiletý rodák z Jerevanu.

"Jsem velmi rád, že mohu hrát za AS Řím a za jejich fanoušky. Vyhrál jsem toho hodně, ale to je minulost. Chci vyhrát tituly i tady, je pro mě důležité zanechat v každém klubu pozitivní dojem," dodal Henrich Mchitarjan.