Dobrá zpráva pro Tottenham, Kane je zpátky

Aktuální situace paradoxně pomohla Tottenhamu. Pokud se aktuální ročník Premier League dohraje, bude moci José Mourinho počítat i se svým nejlepším kanonýrem. 

Dobrá zpráva pro Tottenham, Kane je zpátky

Po utkání se Southamptonem na Nový rok musel Harry Kane podstoupit operaci stehenního svalu. Od té chvíle nehrál, v ohrožení bylo dokonce mistrovství Evropy.

Jenže pandemie koronaviru vše změnila a Kane by tak aktuálně neměl přijít ani o zbytek sezóny na Ostrovech. Podle vlastních slov je naprosto zdráv a připraven zasáhnout ve chvíli, kdy se nejvyšší anglická soutěž opět rozběhne.

"Jsem skoro stejně dobrý, jako před zraněním. Před karanténou jsme byl v dobré fázi. Dělal jsem všechno, jen jsem netrénoval s týmem," uvedl pro Sky Sports News.

"Od chvíle, kdy se liga přerušila, jsem pokračoval v on-line schůzkách s týmem a měl jsem také trochu vlastní práce. Do značné míry dělám nyní všechno, co ostatní hráči," pokračoval anglický útočník.

"Minulý týden jsem měl individuální trénink s jedním zaměstnancem na hřišti. Bylo hezké dostat se ven a znovu hrát s míčem. Takže, ať sezóna bude pokračovat v příštím měsíci, za dva, nebo za tři, budu připraven jít do akce od prvního zápasu," potvrdil Harry Kane.