Vše směřuje k loučení s Barcelonou. Vidala láká práce s Contem i Serie A, ve které sbíral titul za titulem

Ještě to není tak dávno, co Inter Milán přivedl na pozici štítového záložníka velezkušeného Radju Nainggolana, který však na stadionu Giuseppe Meazzy neuspěl a už hraje jinde. Nyní se Nerazzurri pokouší o něco podobného - jsou totiž blízko dohodě s barcelonským záložníkem Arturo Vidalem.

Vše směřuje k loučení s Barcelonou. Vidala láká práce s Contem i Serie A, ve které sbíral titul za titulem

Italský gigant už jedná s agentem hráčem Fernandem Felicevichem, který chce pro svého klienta větší herní vytížení, než se mu momentálně dostává na katalánském Camp Nou. Ačkoliv by mělo být na chilského reprezentanta nabídek více než dost, favoritem je právě soubor Antonina Conteho...

Cena bývalého borce Leverkusenu, Juventusu či Bayernu Mnichov, který od svého příchodu do Španělska nastoupil za Barcu do pětaosmdesáti zápasů s bilancí devíti přesných zásahů, by se měla pohybovat mezi 15 a 20 miliony eur. Alespoň tedy podle tvrzení listu Mundo Deportivo.

Jen připomínáme, že před necelými pěti lety měnil brzy třiatřicetiletý fotbalista dres za 35 milionů eur a necelé dva roky zpět se přesunoval za 18 milionů eur.

Představitelé Interu už jsou s Vidalem spojováni dlouhodobě a neúspěšně se o jeho příchod pokoušeli již loni v létě. Jednání by neměla být až tak složité - do Felicevichovi stáje totiž patří i Alexis Sánchez, jehož si klub loni v létě půjčil z Manchesteru United.

Samotný ostřílený bojovník Vidal se transferu určitě bránit nebude - jednak zná velmi dobře trenéra, se kterým si na své konto připsal několik vyhraných trofejí a jednak mu není cizí ani Serie A, ve které strávil úspěšné čtyři sezony.