Nedohrání ročníku? Liverpool by měl dostat titul, myslí si Rüdiger

Pokud se letošní ročník anglické Premier League nedohraje, měl by Liverpool obdržet titul. Myslí si to i Antonio Rüdiger, obránce Chelsea. 

Nedohrání ročníku? Liverpool by měl dostat titul, myslí si Rüdiger

S podobným názorem již dříve přišlo několik hráčů Manchesteru City. S udělením titulu pro Liverpool souhlasí i obránce Blues Antonio Rüdiger.

"Upřímně, pokud jde o mě, měli by Liverpoolu dát titul. Zaslouží si to, prožili skvělou sezónu a vedou tabulku, bože, ani nevím, o kolik bodů," uvedl v rozhovoru pro ZDF.

"Jde o to, že by stejně vyhráli. Takže myslím, že je to naprosto spravedlivé. Ale samozřejmě hlavním cílem je sezónu dohrát, doufám, že se tak stane," pokračoval sedmadvacetiletý Němec.

Rüdiger se nicméně vyjádřil ve smyslu, že by se opět mělo začít hrát až v případě, kdy bude situace zcela pod kontrolou. "Pokud budeme pokračovat ve hře a bude existovat nebezpečí a budeme ignorovat, že na světě umírají lidé, nebudu se cítit dobře. Pokud se vše povolí od zodpovědných a oni uvedou, že je vše v pořádku a že nehrozí žádné nebezpečí, pak můžeme začít," dodal Rüdiger.