V Portu mohou nabídky přehrabovat vidlemi. Po Hulkovi se hlásí Drakům do služeb i Quaresma

Dobří holubi se vracejí? FC Porto je v současnosti adresou, na kterou by opět rádi pracovali jeho bývalí hráči. Před pár dny jsme vás informovali o úmyslech v Číně působícího Brazilce Hulka a nyní hodil laso do rodného Portugalska také v Turecku vydělávající Ricardo Quaresma.

V Portu mohou nabídky přehrabovat vidlemi. Po Hulkovi se hlásí Drakům do služeb i Quaresma

Šestatřicetiletý středopolař s minulostí v Barceloně, Chelsea, Interu Milán či Besiktasi Istanbul si před pár měsíci plácl s aktuálně třináctou Kasimpasou, ve které je spoluhráčem české dvojice Břečka a Pavelka, ovšem ani tam by nemusel vydržet moc dlouho (dosud odehrál 18 ligových soubojů s bilancí čtyř přesných zásahů a šesti žlutých karet).

Funkčního veterána ze Süper Lig, který má na současné adrese smlouvu už jen do léta, mimořádně láká návrat do Primeira Ligy, ve které dosáhl na čtyři mistrovské tituly.

Konkrétně tedy do kádru Draků, v jejichž dresu strávil ve dvou etapách dohromady pět a půl roku. "Rád bych se vrátil právě do Porta. Moje smlouva běží do konce této přerušené sezoně a pak se ze mě pravděpodobně stane volný hráč. Měl jsem naplánované jednání s Portem, ovšem za nynější situace je nemožné se sejít," ozřejmil odchovnec konkurenčního Sportingu.

Nyní bude mít míč na své straně hřiště sportovní vedení osmadvacetinásobného mistra země, kterého zastihla koronavirová krize na prvním místě tabulky o bod před Benfikou. "Chtěl bych opět být součástí klubu, který mám ve svém srdci, ale před případnou domluvou je pořád pár překážek," uzavřel portugalský mistr Evropy z roku 2016.

Protože ho čeká v září oslava sedmatřicátín, mohl by být pro obra z Estádia Do Dragao vůbec zajímavý? Velké slovo nepochybně bude mít hlavní kouč Sérgio Conceicao.

ŽE UŽ BY HO PŘESTALA BAVIT ČÍNSKÁ LIGA? HULK SE HLÁSÍ DO SLUŽEB PORTU...