Modrič měl podepsat v AC Milán, odchod Bobana dal však akci červenou

Fanoušek AC Milán, ten už posledních několik let hodně těžký spánek má. A platí to i letos na jaře, kdy příznivce Rossoneri pořádně nahněval vyhazov sportovního ředitele Zvonimira Bobana. Jak přitom informoval španělský deník Marca, kdyby chorvatský internacionál v klubu zůstal, v létě by do AC putoval jeho hvězdný krajan Luka Modrič. 

Modrič měl podepsat v AC Milán, odchod Bobana dal však akci červenou

Je to pořád dokola. Když už tolika útrapami pokoušený fanoušek AC dostane konečně pocit, že bude zase dobře, přijde zničehonic další rána. Stejně jako letos v březnu, kdy vedení slavného celku náhle propustilo sportovního manažera Zvonimira Bobana. Tomu se staly osudné spory s neoblíbeným šéfem Ivanem Gazidisem.

Přitom to byl právě Boban, kdo chtěl celkem jasnou filozofií pozvednout Milán zase vzhůru. Jeho plán zněl jasně. Přivést velezkušené, hotové fotbalisty, kteří by v kombinaci s mladými nadějemi nastartovali novou éru klubu. Prvním krokem byl návrat slavného Zlatana Ibrahimoviče. Tím dalším měl být letní příchod neméně hvězdného Luky Modriče z Realu Madrid!

„Boban byl s Modričem už domluvený a hodně nadějně vypadaly i námluvy AC s Realem,“ informoval španělský deník Marca, který má o dění v Bílém baletu většinou hodně dobrý přehled. Vítěz Zlatého míče z roku 2018 navíc v Realu ztratil místo v základní sestavě, což mělo přestupu též nahrávat.

Odchod Bobana ale poslal celý plán k ledu. A co hůř, je dost možné, že bude mít za následek i brzký odchod Zlatana. Tomu se vyhazov respektovaného Chorvata ani trochu nelíbí a je prý připraven svůj závazek v AC rozvázat už v létě, tedy jen pár měsíců od svého triumfálního  comebacku.