Kotal: V kondici problém nevidím, ten vidím v práci s míčem

První trénink po více než měsíci mají za sebou i sparťané. Ti si mohli dovolit tři hřiště a více než hodinu a půl dlouhý trénink. Družina trenéra Kotala bude zatím trénovat jednou denně.

Kotal: V kondici problém nevidím, ten vidím v práci s míčem

„Všechno jsme měli pod kontrolou. Byť to bylo hodně specifické, hráči mají sporttestery a každý večer posílali kondičákům zprávy,“ začal hodnotit pauzu pro klubovou televizi trenér Kotal. „Bylo to dlouhé, trvalo to přes měsíc. Jsme všichni rádi aspoň za to, že můžeme trénovat takhle po skupinkách,“ přidal se k trenérovi Sáček.

Trenér Kotal v kondici problém nevidí. „Já problém vidím v tom herním tréninku, v práci s míčem. Teď pracujeme na té individuální technice. Nemůžeme do kontaktu, tak musíme vymýšlet takové situace, abychom se blížili co nejblíže k tomu, co vyžadujeme v zápasech,“ pokračoval trenér.

„První dotyky byly takové nijaké, ale myslím, že jsem si rychle zvykl. Přece jen jsme fotbalisti a že bychom to měli zapomenout si nemyslím,“ dodal Sáček.

„Zatím máme jednofázové tréninky s tím, že jsou ty tréninky o něco delší. Jestli máme začít někdy kolem 30. května, tak bychom potřebovali sehrát i nějaké zápasy. Trénovat bez hry je složité,“ zakončil Kotal pro klubovou televizi.