Giroud poprvé v kariéře vpluje do Serie A. Jaké podmínky si vydobyl v Miláně?

Protože má třiatřicetiletý francouzský mistr světa z roku 2018 Olivier Giroud na londýnském Stamford Bridge smlouvu už jen na nějakých deset týdnů, to, že je v posledních měsících spojován hned s několika značkami, nemůže překvapit vůbec nikoho.

Giroud poprvé v kariéře vpluje do Serie A. Jaké podmínky si vydobyl v Miláně?

Podle britského i italského tisku už je však o jeho příštím zaměstnavateli rozhodnuto a stane s jím Inter Milán, na jehož trenérské lavičce sedí Antonio Conte, jenž bývalého střelce Montpellieru či Arsenalu zažil v Chelsea.

Současný forvard Blues, který opustí ostrovy po dlouhých devíti letech služeb, by měl na stadionu Giuseppe Meazzy podepsat dvouletý kontrakt do 30. června 2022, s tím, že součástí dohody bude i opce na další rok vzájemné spolupráce.

Čtyřnásobný vítěz FA Cupu, jehož současná týdenní mzda v Londýně dosahuje výše 135 tisíc liber, což je na náhradníka více než slušné, je dokonce kvůli Nerazzurri ochoten přistoupit na snížení gáže a příchodem na Apeninský poloostrov se uskromní...

Týdenní mzda v modročerném Interu, který se až do přerušení soutěží spoléhal na branky Belgičana Lukaka a Argentince Lautara Martíneze, by se mu měla snížit na 110 tisíc liber.