Vrchol servilnosti, komentuje Klusáček postoj LFA. Soutěž by zrušil, měsíc dalších příprav považuje za výsměch

K blížícímu se návratu k týmovým tréninkům se vyjádřili například Petr Rada, Jiří Balcárek, Jindřich Trpišovský, Radoslav Látal, Pavel Hoftych, Martin Svědík či Bohumil Páník.

Vrchol servilnosti, komentuje Klusáček postoj LFA. Soutěž by zrušil, měsíc dalších příprav považuje za výsměch

Vesměs všichni povolení přivítali a opětovné setkání s míčem považují za pokrok. Nejkritičtější však byl stratég vršovických Klokanů Luděk Klusáček, jenž v euforii rozhodne není...

"Po pěti týdnech individuálního běhání v lese přidáme další měsíc pobíhání a přihrávání si na hřišti. V dostatečně bezpečných vzdálenostech. Přijde mi to absolutně nevyhovující a nevhodné pro přípravu týmu," zůstal upřítmný spolupracovník Ericha Brabce, jehož slova vyšla na sport.cz.

Nástupce Martin Haška by se jako jeden z mála nebál Fortuna:ligu zrušit. "Podle mého by bylo lepší, pokud je to takhle nastaveno, soutěž zrušit. A začít opravdu ve chvíli, kdy půjde fotbal provozovat v běžných, regulérních podmínkách, protože tohle je výsměch," kroutil hlavou nadřízený Pokorného, Vacla či Le Gianga.

Svůj názor má i na LFA na čele s "patolízalem" Dušanem Svobodou. "Vláda povoluje něco, co podle mě ani nezakázala, což úplně nechápu. Jsme profesionálové, myslím, že nikde nezaznělo, že by lidé neměli chodit do práce. Nerozumím tedy tomu, když Ligová fotbalová asociace vládě děkuje za vstřícnost a podporu. To mi přijde jako vrchol servilnosti," uzavřel na sport.cz kouč jedenáctých Bohemians 1905.