Do závodu o poklad Valencie se kromě Juventusu a Liverpoolu zapojil také Dortmund

Ferranu Torresovi je sice teprve čerstvých dvacet let, ale i tak už má v nejvyšší španělské soutěži odkopáno přes šedesát duelů s bilancí šesti branek.

Do závodu o poklad Valencie se kromě Juventusu a Liverpoolu zapojil také Dortmund

To, že je o mládežnického reprezentanta své země zájem i mimo Primera División, proto nikoho až tak nepřekvapuje. Minimálně zaměstnance na stadionu Mestalla.

O odchovance Netopýrů, jemuž na současné adrese končí smlouva v červnu 2021, už projevily zájem renomované značky typu Liverpoolu nebo Juventusu Turín.

Jak zaznělo na stránkách Bildu, v řadě o jeho podpis již stojí také Borussia Dortmund, která je sázením na perspektivní zboží a jejich následný prodej za ještě větší finanční obnos proslulá.

Sám talentovaný Ferran Torres však nebude úplně nejlevnější, o čemž svědčí i výše jeho výstupní klauzule dosahující astronomické sumy 100 milionů eur.

Tým BVB ze Signal Iduna Parku by to však chtěl uhrát na to, že mu kontrakt vyprší již za nějakých čtrnáct měsíců a cifra by se tak mohla snížit.

Zatímco přední bundesligový celek se má chystat nabídnout 40 milionů eur, Valencia by si představovala ještě o dvacet milionů eur více. Dialog na trase Německo - Španělsko tak ještě bude zřejmě pokračovat...