Po Kinském si Dukla zavázala i další dvě perspektivní tváře do obrany a zálohy

O tom, že si Dukla definitivně pojistila sedmnáctiletého mládežnického reprezentanta Antonína Kinského, už jsme vás na eFotbal.cz informovali.

Po Kinském si Dukla zavázala i další dvě perspektivní tváře do obrany a zálohy

Těsně před uzavřením přestupového okna však dejvická značka z Julisky zrealizovala ještě další dva příchody, o kterých na svých kanálech informovali v první polovině dubna.

Kádr kouče Romana Skuhravého se rozrostl o nové dva kmenové borce, a sice devatenáctiletého Korejce Kima Seung-Bina a o rok staršího obránce Vojtěcha Zárybnického, jenž dorazil na Prahu 6 z Teplic.

Perspektivního korejského středopolaře už fandové Dukly znají z podzimu, protože nastupoval za béčko a sportovní úsek přesvědčil o tom, že by měl seetrvat.

Zatímco za výběr do devatenácti let skóroval pětkrát, v rezervě se mezi střelce zapsal dvakrát.

Pokud jde o vytáhlého středního obránce Zárybnického, ten sice patřil Sklářům, leč na podzim nastupoval v nižší soutěži...

"Vojta je urostlý a talentovaný střední obránce. Má zkušenosti s druhou ligou z Táborska a pevně věřím, že svůj fotbalový talent uplatní v Dukle," okomentoval jeho podpis sportovní ředitel Pavel Vandas.

Ten věří, že dostanou od hlavního trenéra Romana Skuhravého velmi brzy také v prvním mužstvu. "Oba jsou mladí a nadějní fotbalisté, kteří mají celou fotbalovou kariéru před sebou. Jsou známi svým poctivým přístupem k tréninku a věřím, že se posunou v krátké době do A týmu," uzavřel funkcionář Dukly.

EXREPREZENTANT KINSKÝ VIDÍ VE SVÉM SYNOVI VELKÉ PŘEDPOKLADY. TEN NOVĚ PATŘÍ DUKLE...