Že by letos v létě neposílil Arsenal vůbec nikdo? Arteta připravuje fandy i na tuto variantu...

Osmatřicetiletý manažer momentálně devátého Arsenalu Mikel Arteta připustil možný scénář, že by londýnské Kanonýry během letního přestupového okna neposílil ani jeden hráč.

Že  by letos v létě neposílil Arsenal vůbec nikdo? Arteta připravuje fandy i na tuto variantu...

To vše v případě, pakliže by se ohledně celosvětové pandemie koronaviru naplnil ten vůbec nejhorší scénář. Kluby by šetřily a to samé by se týkalo i třináctinásobného šampiona Anglie...

"Do budoucna máme připravené tři strategie ohledně posílení klubu. A je pravda, že v nejhorším případě posilovat nebudeme," nechal se slyšet nástupce Unaie Emeryho, jenž předtím asistoval v Manchesteru City Pepu Guardiolovi.

"Nikdo z nás neví, jak se situace vyvine. Nemůžeme to moc ovlivnit, všechno se mění každý den. Musíme být připraveni na všechny možnosti, tedy i na tu, že nikoho nekoupíme," zopakoval smutnou zprávu pro fanoušky Gunners šéf Lena, Aubameyanga, Xhaky a spol., jenž sedí na lavičce od loňského prosince.

Byť seznam přání ohledně okysličení soudobého kádru z Emirates Stadium pochopitelně existuje, aktuálně není na pořadu dne. "Dlouhodobé plánování teď nemá cenu, je nemožné připravovat něco konkrétního, když nevíte, co bude," uzavřel mladý odborník, pro něhož je Arsenal první štací v roli hlavního trenéra.