Bude se loučit s Emirates Stadium? Monchi láká Bellerína do LaLigy

Sportovní ředitel Sevilly Monchi by rád přivedl čerstvě pětadvacetiletého španělského beka ve službách Arsenalu Héctora Bellerína zpět do rodné země.

Bude se loučit s Emirates Stadium? Monchi láká Bellerína do LaLigy

Vedoucí sportovního úseku značky z Andalusie si stanovil cíl, že musí najít náhradu za pětatřicetiletého veterána Jesúse Navase a list Mundo Deportivo píše, že hlavním cílem se zdá být právě bývalý zadák Watfordu.

Bellerín prošel katalánskou akademií La Masia, ovšem jako teenager neodolal pokušení pláchnout do Premier League a aktuálně je i ve svém věku mezi služebně nejstaršími hráči Gunners z Emirates Stadium.

Monchi doufá, že se mu podaří Bellerína přesvědčit k návratu na Pyrenejský poloostrov a jedním z argumentů má být i to, že bude mít se Sevillou větší šanci na pravidelnou Ligu mistrů než s Arsenalem.

Uznávaný obránce, jenž toho v této přerušené kvůli zranění mnoho neodehrál a dokonce si kvůli rozehraní připsal dva starty i za rezervu Arsenalu, je dobře známý i bývalému kouči španělské reprezentace Julenu Lopeteguiovi.

V áčku, ve kterém se příliš neohřál, s ním sice nepracoval, leč vedl na mezinárodních kolbištích na mládežnické úrovni...

P.S.: Do řady by se mělo kromě zaměstnavatele Tomáše Vaclíka postavit také Atlético Madrid.