Vydrží Ramsey v Juventusu pouhý rok? Spolupráci s ním by si dokázal představit Lampard

Ambiciózní Chelsea začala být spojována se současným středopolařem Juventusu Turín Aaronem Ramseym, jenž má za sebou minulost v Arsenalu, v jehož dresu se radoval ze tří triumfů v FA Cupu.

Vydrží Ramsey v Juventusu pouhý rok? Spolupráci s ním by si dokázal představit Lampard

O tom, že konkurenční Blues sledují právě devětadvacetiletého reprezentanta Walesu, informoval specializovaný server Transfermarkt.

Útočící záložník by se gigantovi ze Stamford Bridge hodil a manažer Frank Lampard již avizoval, že budou na letním přestupovém trhu řešit právě i tuto pozici.

Ramsey je součástí Bianconeri od července 2019 a do Turína dorazil zdarma. Od té doby si za áčko Staré dámy připsal 24 soutěžních vystoupení s bilancí čtyř branek a jedné asistence.

I přesto, že ho Maurizio Sarri na žádné černé listině, se jeho návrat do Premier League jako science-fiction nejeví a může za to i jeho ohromující gáže v podobě 400 tisíc liber týdně (ta je nyní samo pozastavena).

Před Kanonýry oblékal šikovný Ramsey i trikoty Cardifu a Nottinghamu Forest. Pakliže by mu značka Romana Abramoviče přeci jen vyšla, na ostrovech by se jednalo již o jeho čtvrté angažmá.

A měl by postaráno i o motivaci. Z mistrovského primátu se ještě v profesionální kariéře nikdy neradoval a v nynější Serii A zažije své poprvé. Anglie by mohla být na řadě...