Jediný hráč Serie A, který může trénovat společně s týmem? Kdo jiný, než Zlatan...

Byť se drtivá většina hráčů Serie A připravuje pouze individuálně v domácích podmínkách, jedna speciální výjimka se přeci jen našla a je pod ní podepsán Zlatan Ibrahimovič.

Jediný hráč Serie A, který může trénovat společně s týmem? Kdo jiný, než Zlatan...

Druhý nejlepší střelec v historii Paris Saint-Germain, jenž přispěl italským nemocnicím částkou 100 tisíc eur, využil toho, že v jeho rodném Švédsku platí v rámci pandemie koronaviru mírnější opatření a uprostřed března se z jihu přesunul na sever Starého kontinentu.

Ve Skandinávii si tak může i nadále dopřávat společné tréninky s týmem, protože je tam zakázáno shromažďování až od padesát lidí výše.

Někdejší snajpr Los Angeles Galaxy či Manchesteru United, jenž si v sezoně připsal za Rossoneri čtyři branky v deseti startech, si však nezvolil rodné Malmö, které ho pro velký fotbal vychovalo, nýbrž konkurenční celek Hammarby IF.

Ani to však není náhoda - v loňském roce si totiž v onom stockholmském celku koupil čtvrtinový podíl a je tak jeho spolumajitelem.

Protože už od léta kvůli jistým neshodám nemá pokračovat na San Siru, že by si začal zvykat na budoucí kolegy Tele2 Areny, kteří mimochodem letos v únoru podlehli v rámci zimní přípravy Slavii 2:4?

Nový ročník Allsvenskan měl začít již za pár dní. Start se samozřejmě odložil, zatím na neurčito.