AC Milán? Atlético? Rakitiče bude při odchodu z Camp Nou zajímat jen jeden klub...

Zatímco prvních pět barcelonských sezon strávil vicemistr světa z roku 2018 Ivan Rakitič převážně v základní sestavě Barcelony, v nyní přerušeném ročníku 2019/2020 už zase až tolik důvěry od úvodních minut nedostával.

AC Milán? Atlético? Rakitiče bude při odchodu z Camp Nou zajímat jen jeden klub...

Také proto je čerstvě dvaatřicetiletý záložník opět spojován s letním odchodem z Camp Nou a španělský tisk už v jeho souvislosti zmiňuje i konkrétní zájemce...

Bývalého borce Basileje či Schalke 04 by ve svých kádrech rádi přivítali jiní evropští obři AC Milán a Atlético Madrid, kde mu chce dát další šanci v LaLize Diego Simeone.

Sám šikovný středopolař má však zájem pouze o jeden jediný klub, a sice Sevillu, ve které působil od úvodu roku 2011 až do léta roku 2014 a v Andalusii zářil tak, že se díky tomu dostal do Barcelony.

V nynějším klubu Tomáše Vaclíka si navíc našel současnou partnerku a pro klub ze stadionu Ramóna Sáncheze má stále evidentní slabost. Odchod z Barcy tak reálný je, nicméně v LaLize může setrvat i nadále.

Další otázkou je, zdali by ho trenér Julen Lopetegui vůbec chtěl, ale zřejmě se krajanovi Mandžukiče, Modriče a spol. bránit nebude.