AC Milán může hrábnout do týmu, jehož obranu řídí exslávista Ngadeu

AC Milán, v době přerušení Serie A sedmý tým tabulky, má v současnosti v ofenzivní linii k dispozici čtyřlístek Leao, Maldini, Rebič a Ibrahimovič, který se však má s barvami Rossoneri brzy rozloučit.

AC Milán může hrábnout do týmu, jehož obranu řídí exslávista Ngadeu

Také proto budou na San Siru pátrat po novém útočníkovi, který bude jak gólový, tak perspektivní. Podle belgického tisku by se mohlo v tomto směru hrábnout právě do First Division A, jež se tento týden oficiálně ukončila.

V hledáčku osmnáctinásobného šampiona Apeninského poloostrova má figurovat nejlepší střelec belgické soutěže Jonathan David, který se podělil o prvenství s o čtrnáct let starým konžským kanonýrem Dieumercim Mbokanim z Antwerp.

Stále teprve dvacetiletý rodák z New Yorku s kanadským pasem září v Belgii druhou sezonu v řadě. Zatímco v první nasázel dvanáct branek, ve druhé již osmnáct a stal se postrachem tamních obran.

Jeho čísla samo sebou neunikla ani věhlasnějším evropským adresám, než je vicemistr Gent, kde je jeho spoluhráčem exslávistický zadák Michael Ngadeu.

Pakliže se mladý rychlonožka nebude bát přesunu mezi TOP 5 evropských lig, představitelé AC o něm budou bezesporu jednat a on se tak může stát prvním Kanaďanem v historii milánského obra, který se v posledních letech ne a ne nastartovat.