Giroud přiznal: Inter byl mou prioritou

Vše bylo dohodnuto, Olivier Giroud měl v zimě zamířit do milánského Interu. Chelsea ovšem nesehnala náhradu a k přesunu tak nedošlo. Co dalšího francouzský útočník řekl? A kdo měl o něj také zájem?

Giroud přiznal: Inter byl mou prioritou

Olivier Giroud v Chelsea nehrál a zdálo se, že jeho lednový odchod je naprosto jasný. Francouzský útočník nyní přiznal, že se již dohodl s Interem Milán, k přestupu ale nakonec nedošlo.

"V lednu jsem se viděl daleko od Chelsea. Viděl jsem před sebou šest komplikovaných měsíců. Zkoušel jsem tak odejít a změnit svůj scénář. Bylo to všechno hotové, ale Chelsea mě nakonec odejít nenechala," podotkl třiatřicetiletý útočník s tím, že Blues nesehnali potřebnou náhradu.

"Mohl jsem odejít pouze za podmínky, že najdou náhradu. Stále jsem doufal, že na poslední chvíli odejdu. Každý ví, že sportovní projekt Interu byl pro mě nejzajímavější. Zajímalo se o mě ale i Lazio a také Tottenham," pokračoval Giroud v rozhovoru pro Telefoot.

"Mluvil jsem s Contem po telefonu a pro mě bylo výhodou, že mě znal z dob v Chelsea. Kromě tohot je to skvělý klub. Lazio zkusilo úpllně všechno, dokonce přijeli do Londýna. Volal mi i prezident Lyonu, ale já jsem chtěl odejít do Interu," dodával Francouz.

Po zranění Tammyho Abrahama začal dostávat Giroud více příležitostí, nyní je kvůli pandemii koronaviru sezóna přerušena. Po ní bude Giroud bez smlouvy a momentálně sám neví, jak vše dopadne. "Kdo ví," uzavřel Giroud.