Coutinhův návrat do Premier League má reálné obrysy

Pokud Philippe Coutinho nedostane šanci od Barcelony, je velmi pravděpodobné, že jej od nové sezóny opět uvidíme v Premier League. Favorit na jeho získání je přitom zřejmý. 

Coutinhův návrat do Premier League má reálné obrysy

Philippe Coutinho v Mnichově nehraje vůbec zle, Bayern si jej ale nemá v plánu ponechat. Především kvůli tomu, že by lídr německé Bundesligy musel zaplatit 120 milionů eur.

Barcelona se nicméně podle posledních zpráv spokojí i s částkou 80 milionů eur, neboť nechce mít v následujících měsících potíže s Financial Fair Play.

Co se Coutinha týče, ten upřednostňuje setrvání v Barceloně. Pokud by ale nedostal větší příležitost, jedinou možnou destinací je pro něj Premier League. Podle zpráv El Mundo Deportivo se nechce vracet do Interu Milán a neláká jej ani představa hrát v Paris St. Germain.

Favoritem číslo jedna tak je anglická Chelsea, která již podnikla první kroky k zisku sedmadvacetiletého rodáka z Ria de Janeira. Nejpravděpodobnější variantou je roční hostování s opcí na trvalý přestup. Podobnou zprávu před časem přinesl i server Diario Sport.