Kutil Martin? Dúbravka se v nouzovém stavu dostal do stádia, že si postavil vlastní plot...

Ostřílený slovenský strážce svatyně ve službách Newcastlu United Martin Dúbravka může v nynějším nouzovém stavu doléčit zranění kolena a nepřijde tak o žádné utkání.

Kutil Martin? Dúbravka se v nouzovém stavu dostal do stádia, že si postavil vlastní plot...

V pauze má kromě individiuální přípravy naordinované trenérským štábem Strak ze St. James Parku také vlastní pracovní úkoly...

"Celkově jsem rád, že jsme se přestěhovali do domu, protože kolem něj je stále co dělat," prozradil bývalý gólman Esbjergu, Sparty či Liberce, který působí na ostrovech od roku 2018.

Z jedničky Newcastlu se ještě může stát regulérní kutil. "Dokonce jsem se dostal do stádia, že jsem si postavil vlastní plot. V garáži jsem si zřídil posilovnu, takže alespoň takto nyní využívám prostor a čas," pokračoval jednatřicetiletý rodák ze Žiliny.

Nový rodinný dům pro něj mimo jiné znamená i to, že má kousek za ním les a může ho využívat jak na procházky, tak na výběhy.

"Za uplynulé dva týdny jsem tam dohromady potkal asi šest lidí. Les je ohraničený, nedostane se tam každý. S přítelkyní se to snažíme využít pro trávení volného času, abychom nebyli zavření jen doma. Nikomu nepřidává na psychice, když se jen přesouváte z pokoje do pokoje," uzavřel zkušený brankář, který nepředpokládá, že by se kolotoč Premier League rozběhl dřív než v červnu.