Zůstane Ighalo Rudým ďáblem? V Číně dostal neuvěřitelnou nabídku

Zvítězí peníze, či láska k United? Odion Ighalo má v Manchesteru United velmi dobrou formu a spekuluje se o trvalém přesunu hráče. Jeho zaměstnavatel mu ovšem nyní nabídl něco, co se jen tak neodmítá. 

Zůstane Ighalo Rudým ďáblem? V Číně dostal neuvěřitelnou nabídku

Třicetiletý útočník se stal zřejmě největší senzací zimního přestupového okna. Fanoušci Rudých ďáblů čekali věhlasnější jméno do útoku, Ighalo ale svými výkony překvapil.

V osmi zápasech zapsal čtyři branky a především jeho výkon v FA Cupu proti Derby County byl vynikající. I proto se hlasitě začalo mluvit, že si jej United ponechají natrvalo.

Sám Ighalo po přesunu na Old Trafford prohlásil, že je to sen a že United podporoval už jako malý kluk. V létě ale na něj čeká velké dilema.

Čínský celek Shanghai Shenhua totiž chce odměnit nigerijského útočníka za skvělou formu v posledních týdnech a s Ighalem by rád spolupracoval minimálně do roku 2024 (do této chvíle má Ighalo v Číně smlouvu do roku 2022).

Hráči tak nabízí kontrakt, díky kterému by si měl přijít na více než 400 tisíc liber týdně. Tomu Manchester United samozřejmě konkurovat nemůže a pokud Ighalovi nabídne trvalý kontrakt, může počítat zhruba se čtvrtinou. Již brzy tak uvidíme, co u bývalého kanonýra Watfordu převáží.