Martinelli odpověděl na možný zájem Bílého baletu

Gabriel Martinelli dorazil do londýnského Arsenalu teprve v létě, přesto už se o něj po jediné sezóně u Gunners zajímá Real Madrid. Jak brazilský útočník reagoval?

Martinelli odpověděl na možný zájem Bílého baletu

Z brazilského Ituana dorazil Gabriel Martinelli do Londýna teprve loni v létě, ihned ale zaujal velkokluby v čele s Realem Madrid. Podle španělských médií na něj Bílý balet v létě zaútočí, úspěch se ale po vyjádření útočníka nečeká.

"Nejsem si vědom žádného zájmu od Realu Madrid. Chci vyhrát Ligu mistrů a mnoho titulů s Arsenalem a udělat fanouškům radost. Zaslouží si to nejlepší a já jim chci vrátit něco poté, co všechno pro mě celý klub udělal," prohlásil Martinelli v rozhovoru pro FourFourTwo.

 

Osmnáctiletý útočník, jenž již letos vstřelil v šestadvaceti duelech deset branek, cítí šanci do příštích sezón. Zdá se totiž, že klub opustí Pierre-Emerick Aubameyang a nejasná situace je i u Alexandreho Lacazetta.

Martinelli tak rozhodně v dohledné době Londýn neopustí, naopak v závěru krátkého interview uvedl: "Chci se stát legendou Gunners."