Po třech letech zaútočí United na francouzského útočníka

Antoine Griezmann už zjistil, že v Barceloně jedničkou nikdy nebude. Barcelona se navíc jeho odchodu nebrání a tak svou příležitost opět vycítil Manchester United. 

Po třech letech zaútočí United na francouzského útočníka

 

 

 

Antoine Griezmann dorazil do Barcelony za 120 milionů eur, do týmu nicméně podle představ nezapadl. Barcelona by navíc ráda získala Neymara a také Lautara Martíneze z Interu Milán.

I proto bude muset katalánský velkoklub v létě prodávat. Odejít by měl Luis Suárez a taktéž již zmíněný Griezmann. Podle informací deníku Diario Sport by Barceloně stačilo rovných 100 milionů eur. 

Griezmann se také odchodu bránit nebude a Manchesteru United tak téměř nestojí nic v cestě. Rudí ďáblové stáli o mistra světa z roku 2018 již před třemi lety, tehdy ale Atlétiko svou hvězdu nepustilo, jelikož se kvůli trestu nemohlo posilovat a Griezmanna tak případně nemohlo nahradit.

Dnes je ale situace jiná a El Mundo Deportivo je přesvědčeno, že právě anglický celek je hlavním favoritem na zisk devětadvacetiletého útočníka. V klubu by poté mohl nosit dres s číslem sedm, který ovšem v posledních letech štěstí nepřináší. V United s tímto číslem neuspěli Memphis Depay či Alexis Sánchez.