Leeds chce do Premier League. Bude poté znovu lákat Ibrahimoviče?

Majitel druholigového Leedsu United Andrea Radrizzani italským médiím přiznal, že stál o Zlatana Ibrahimoviče. Švédský útočník zřejmě skončí v Miláně a tak se nabízí otázka. Získá jej po možném postupu do Premier League?

Leeds chce do Premier League. Bude poté znovu lákat Ibrahimoviče?

Leeds United měl do nynější sezóny jasný plán - postoupit do Premier League. A pokud se ročník Championship dohraje, je pravděpodobné, že Leeds skutečně znovu zamíří mezi elitu.

Aktuálně vede s náskokem sedmi bodů na třetí Fulham. Týmu mohl pomoci i Zlatan Ibrahimovič, kterého majitel klubu Andrea Radrizzani lákal v lednovém přestupovém termínu. Ibra si ale nakonec vybral návrat do AC Milán.

"Mluvil jsem se Zlatanem. Mohl nám dát tu rozhodující sílu, ale rozhodl se jít do AC Milán. Byl ke mně velmi čestný a transparentní," uvedl Radrizzani v rozhovoru s Gianlucou Di Marziem. 

"Musíme být racionální a soudržní se strategií manažera i týmu. Ani jsem nemluvil s Marcelem Bielsou, jelikož jsme se k tomu nikdy nedostali," dodal majitel.

Nyní se ale spojení Ibrahimoviče a Leedsu dostává zpět do hry. Švédský útočník totiž podle italských médií po sezóně AC Milán opustí a bude si hledat nové angažmá. A pokud Leeds skutečně postoupí, mohl by Ibra najít další motivaci a zajímavou výzvu.