Chelsea a Tottenham chtějí ofenzivní problém vyřešit nechtěným hráčem Madridu

Do příští sezóny chtějí ofenzivní část svého kádru posílit celky Tottenhamu a Chelsea. Jednomu z nich by tento problém mohl vyřešit Luka Jovič. 

Chelsea a Tottenham chtějí ofenzivní problém vyřešit nechtěným hráčem Madridu

Ve Frankfurtu sázel jeden gól za druhým a tak si jej v létě minulého roku vyhlédl Bílý balet. Ten byl ochoten zaplatit neuvěřitelných 60 milionů eur, ačkoliv Jovič neprokázal své střelecké schopnosti ve více sezónách.

V Madridu se Jovič naopak trápí, ve čtyřiadvaceti duelech vstřelil jen dvě branky a za Karimem Benzemou čeká na jakoukoliv šanci. Pravidelně ale nastupuje z lavičky.

Jovič se navíc nepředvedl ani v soukromí. Po vyhlášení karantény pro všechny hráče madridského velkoklubu odletěl zpět do Bělehradu a podmínky karantény porušil. Real Madrid se jej tak podle španělských médií chce zbavit a nabízí přijatelnou sumu pro zájemce - 35 milionů eur.

Využít této situace chtějí v Londýně, zájem mají Tottenham a Chelsea. Oba celky mají v ofenzivě problémy. Po zranění Harryho Kanea jsou Kohouti bez klasického hroťáka, Chelsea má na marodce Tammyho Abrahama a duo Giroud - Batshuayi chce v létě odejít.

Dodejme, že o Joviče může být zájem i na Apeninském poloostrově. Nového kanonýra hledá Neapol, v případě odchodu Zlatana Ibrahimoviče se po novém "zboží" bude poohlížet i AC Milán.