Dočká se konečně Callejón přesunu do Anglie?

Již několikrát se v minulosti v souvislosti s José Callejónem spekulovalo o angažmá v anglické Premier League. Nyní ale vše nabírá reálnějších kontur.

Dočká se konečně Callejón přesunu do Anglie?

José Callejón po letech strávených doma ve Španělsku působí již sedm let v Neapoli. Nyní ale španělskému křídelníkovi končí u Partenopei kontrakt a Callejón tak může jednat s jakýmkoliv jiným klubem.

Zájem plyne z Číny a také z domácího prostředí, Callejóna si vyhlédla Valencia a získat by jej chtěl taktéž Espanyol. Do úvahy ale přichází i angažmá v Anglii.

Callejón byl již několikrát spojován s přesunem na Ostrovy, nyní je ale reálná možnost, že Španěl podepíše Evertonu. Ten vede Carlo Ancelotti, tedy bývalý kouč italského celku.

Everton navíc loni utratil přes 100 milionů eur a proto bude v létě hledat hráče, kteří budou moci přijít zcela zdarma. Existuje ale také možnost, že Callejón zůstane v Neapoli. Včera něco podobného naznačil agent hráče Manuel García Quilon.

"Prezident Neapole De Laurentiis chce obnovit smlouvu s Callejónem. Jsme vděční za projevený zájem, ale v této fázi neexistuje žádná dohoda s Neapolí, či jiným klubem," uvedl italským novinářům.