Premier League se dohraje, hlavní slovo měl Woodward

Premier League se dohraje, zřejmě ovšem bez diváků. Je naopak zcela nepravděpodobné, že by se začalo již na začátku května. Letní pauza poté bude rekordně krátká. 

Premier League se dohraje, hlavní slovo měl Woodward

Hrát bez diváků je stále vnímáno negativně, momentálně je to ale zřejmě nejlepší řešení. Premier League nebude riskovat soudem ohledně televizních práv a naopak sledovanost by měla být rekordní.

Dohrát by se soutěž měla během šesti týdnů, hrát by se přitom mělo od 1. června. Konec soutěže je ideálně naplánován na 11. července s tím, že už 8. srpna začne ročník nový.

Kluby Premier League dnes měly konferenci, na které se jednohlasně shodly na tom, že je třeba letošní sezónu dohrát. Média tak spekulovala zcela mylně. Nejvýraznější byl na konferenci podle The Athletic výkonný místopředseda Manchesteru United Ed Woodward.

Ten prohlásil, že ročník musí být dohrán, i kdyby se mělo končit až v říjnu. Další konference všech týmů Premier League proběhne za tři týdny a jednat by se mělo především o smlouvách pro hráče, kterým končí kontrakt letos v červnu.