Boga se zřejmě vrátí do Chelsea, Barcelona je bez šance

Jeremie Boga se dostal do hledáčku Barcelony, ta ale zřejmě příležitost získat třiadvacetiletého záložníka mít nebude. Reprezentant Pobřeží slonoviny by se měl vrátit na Ostrovy.

Boga se zřejmě vrátí do Chelsea, Barcelona je bez šance

Sedmnáct minut, přesně tolik odehrál v Premier League a celkově za Chelsea Jeremie Boga. Po hostování v Birminghamu odešel z Anglie natrvalo, za pouhé 4 miliony eur jej získalo Sassuolo.

A Boga už druhým rokem dokazuje, že Chelsea udělala velkou chybu. Na rozdíl od Mohameda Salaha ale ne tak velkou. Do smlouvy si totiž Blues vložili možnost odkoupit třiadvacetiletého hráče zpět.

Velký zájem o ofenzivního hráče, který letos vstřelil již osm ligových branek, má Neapol a v posledních dnech také Barcelona. Oba dva celky ale mají smůlu, jelikož Chelsea výkupní klauzuli s největší pravděpodobní využije.

Boga totiž nyní stojí rozhodně více než 14 milionů eur. Právě taková suma je v kontraktu uvedena. Boga se tak vrátí do Londýna a poté je otázkou, jak s ním vedení Blues naloží. Jednou z možností totiž odchod do ciziny je, to by ale Chelsea dostala minimálně dvojnásobek.