Raiola otočil, pro Pogbu je nejdůležitější úspěch s United

Mino Raiola po rozepři s Olem Gunnarem Solskjaerem otočil a smířlivě prohlásil, že Paul Pogba se koncentruje pouze na svůj současný klub.

Raiola otočil, pro Pogbu je nejdůležitější úspěch s United

Paul Pogba má v Manchesteru United kontrakt do léta roku 2021, již nyní je ale téměř jasné, že United prodlouží smlouvu o další rok, aby cena francouzského středopolaře neklesala.

Pogba letos odehrál jen osm duelů ve všech soutěžích, musel totiž podstoupit operaci se zraněným kotníkem. Nyní je ale v plné přípravě a až se sezóna opět rozběhne, bude Francouz zpět.

A jeho agent Mino Raiola nyní prohlásil, že se jeho svěřenec soustředí pouze na úspěch s Rudými ďábly. "Paul Pogba v tuto chvíli prochází těžkým obdobím a vzhledem k tomu, jak jsou v Anglii citliví, dovolte mi ujasnit, že se Paul soustředí pouze na Manchester United a na to, aby dostal tým zpět do Ligy mistrů," uvedl Raiola pro deník Marca.

"Nemůžeme říci, co se stane, až mu skončí smlouvu. Teď to ani nevíme. Nyní ale záleží pouze na klubu a týmu. Uvidíme, co bude dál. Loni o něj byl velký zájem, ale přesun nebyl možný. Na tom už nezáleží. Uvidíme, co se stane," uzavřel Raiola.

Zatímco agent sedmadvacetiletého středopolaře tak nadále spekuluje, co se stane po konci smlouvy, Ole Gunnar Solskjaer je přesvědčen, že Pogba podepíše kontrakt zcela nový.