Willian nemá v úmyslu prchnout z Chelsea již v červnu

Může se ještě něco změnit? Willian, hlavní cíl Barcelony, potvrdil, že na Stamford Bridge zůstane až do konce sezóny. Ta se přitom při nejlepším dohraje až v červenci. 

Willian nemá v úmyslu prchnout z Chelsea již v červnu

Pandemie koronaviru v Evropě na ústupu rozhodně není a hovoří se, že laxní přístup anglické vlády bude pro Anglii znamenat hotovou pohromu.

Již nyní se Premier League odložila na další měsíc a hrát se nezačne dříve než 1. května. Je tak zřejmé, že sezóna se dohraje výrazně později. Mnoho hráčů ovšem disponuje kontrakty jen do konce června, včetně Williana.

Ten se ze Stamford Bridge stěhovat nechtěl, po vedení Chelsea ale požadoval tříletý kontrakt. Blues nabízí jen dvouletý kontrakt a tak Willian pravděpodobně posílí Barcelonu.

Fanoušky londýnského velkoklubu ale ujistil, že nemá v plánu opouštět klub ještě před koncem ročníku. "Pokud se bude hrát v pozdějším datu, nemyslím si, že to bude problém. Z věrnosti ke klubu nebudu mít problém dokončit zde sezónu," uvedl přes brazilský televizní kanál Esporte Interativo.

 

"Vždy mi důvěřovali a jako vždy budu připraven odevzdat klubu jen to nejlepší. A to bez ohledu na smluvní situaci," dodal s tím, že Barcelona mu již udělila nabídku. Během šesti let v Chelsea odehrál Willian 329 utkání a získal dva ligové tituly. Další úspěchy už by ovšem měl přidávat ve Španělsku. Nebo se kvůli pozdějšímu dohrání ročníku ještě něco změní?