Devět sparťanů, kteří mohou mít před sebou posledních 100 dní na Letné

Na soudobé Letné to mají nahnuté jak dlouho předlouho marodící izraelský křídelník Tal Ben Chaim, o jehož chuti hrát za Spartu pochybuje i generální ředitel slavného "S" František Čupr, tak ostřílený rumunský gólman Florin Nita, jehož už by nemuselo bavit být týmovou dvojkou za Milanem Hečou. Kontrakty navíc dobíhají i dalším devíti mužům sparťanského kádru včetně dvou hostujících borců z Fiorentiny s nemalou výkupní klauzulí - všem končí dohoda k 30. červnu, čili zhruba za 100 dní. Kdo všechno už by tedy s nástupem léta nemusel být součástí aktuálně devátého celku Fortuna:ligy? 

Devět sparťanů, kteří mohou mít před sebou posledních 100 dní na Letné

Hráči, kteří mohou 30. 6. 2020 zamávat Spartě:

Guélor Kanga

Jeho možné pokračování je stále s otazníkem a spíše to vypadá na loučení. I když je to nejproduktivnější hráč Sparty za poslední dva roky, hrát o nic už by ho nemuselo bavit. Tím spíš, že má klub na jeho pozici o něco zkušenějšího mistra asistencí Bořka Dočkala.

David Bičík

Věk nejde zastavit a na konec to vypadá také u Davida Bičíka, jehož čeká za pár týdnů oslava devětatřicátin. V posledních dvou ligových ročnících se na plac nedostal a pakliže by začal na Letné i svůj sedmý ročník v řadě, bylo by to překvapení. Pořád je však ve hře pozice hrajícího asistenta a trenéra brankářů, což se jeví docela rozumně.

Martin Graiciar

Dvacetiletý mládežnický reprezentant s libereckou minulostí čekal od svého pražského hostování nepochybně o něco víc. Pouhých 141 odehraných minut bez přesného zásahu je sice lepší než jeho vytížení v kmenové Fiorentině, nicméně vzhledem k tomu, že klub vlastní i jiné mladé pušky Matěje Pulkraba a Václava Drchala, setrvání Graiciara prioritou nebude.