Odebere se za Schickem? Lipsko bude nahrazovat Wernera a na nejužším seznamu má Hložka

Sedmnáctiletý letenský teenager Adam Hložek už byl za poslední kalendářní rok spojován hned s několika známými evropskými adresami, s tím, že je to jen pár týdnů zpátky, kdy se o něm psalo v souvislostí s Borussií Dortmund nebo SSC Neapol.

Odebere se za Schickem? Lipsko bude nahrazovat Wernera a na nejužším seznamu má Hložka

Německý Sport Bild se tento týden zabývá zvěstmi, že by mohla sparťanská naděje zamířit v letní přestávce skutečně do bundesligy. Nikoliv však do Signal Iduna Parku...

Podle zmíněného média je totiž český reprezentant do jednadvaceti let kandidátem na to, aby v Red Bullu Lipsko za pár měsíců nahradil kanonýra Timo Wernera.

Přední německý tým, který dokázal v Lize mistrů vyřadit Tottenham a jehož dres nyní obléká také Patrik Schick, má mít kromě Hložka i dva další cíle, z nichž si vybírá.

Hlavní kouč Lipska Julian Nagelsmann má ještě na seznamu čerstvě plnoletého forvarda ze Sierra Leone Mohammeda Daramyho z Kodaně a osmnáctiletého brazilského útočníka Kaia Jorgeho ze Santosu, jenž stále čeká na svůj premiérový zásah v brazilské lize.

Jak vidno z dosud nasbíraných ligových startů i produktivity, klient agenta Pavla Pasky je z celého vytipovaného tria jasně nejostřílenější...