Pro Zahustela nešlo o první šití, ale vzdušné prostory má rád: Vyžívám se v tom i s otevřenou hlavou

Na zaslouženém skalpu mistrovské Slavie v Uherském Hradišti se podílel také kmenový univerzál Sparty Ondřej Zahustel, jenž pár chvil před koncem pečetil hlavou konečný výsledek 2:0.

Pro Zahustela nešlo o první šití, ale  vzdušné prostory má rád: Vyžívám se v tom i s otevřenou hlavou

Pro odchovance Mladé Boleslavi jsou střety se slavným vršovickým "S" velmi speciální. Poprvé skóroval za Spartu právě proti Slavii a to samé se mu nyní povedlo v trikotu Slovácka...

"Mam na to asi štěstí. První ligový gól ve Spartě jsem dal taky proti Slavii. Měl jsem to na hlavě už o chvíli dříve, ale zaplať pánbůh jsem proměnil alespoň tu druhou šanci. Potvrdili jsme naše zasloužené vítězství," libovala si zimní posila aktuálně pátého celku prvoligového peletonu.

Ten měl sice po srážce se spoluhráčem zavázanou hlavu, ale ani na chvíli neuvažoval o tom, že by ze šlágru odstoupil. "Už jsem nějaké rány do hlavy dostal. Není to první šití. Mám hru hlavou rád, vyžívám se v tom, i když mám otevřenou hlavu. Byla to nepříjemná srážka. I Patrik Šimko má bouli jako nějaký boxer. Nakonec paradoxně naše spolupráce zajistila druhou branku," pokračoval v hodnocení Zahustel, jehož slova najdete na stránkách fcslovacko.cz.

Jeho mužstvo se stále drží v první šestce a ještě je ve hře v domácím poháru. Náročný pro něj bude i tento týden - nejprve narazí na Liberec a poté změří síly s Teplicemi. "Kluci podali od začátku týmový a bojovný výkon. Pak jsme se dostali do vedení, což byl rozhodující moment. Kdyby šla do vedení Slavia, už by bylo těžké to otáčet. Bylo vidět, že na rozdíl od prvního zápasu s Baníkem jsme si za tím šli. Již v Boleslavi bylo vidět zlepšení a teď jsme to protrhli a před skvělým publikem jsme zdolali Slavii. Musíme se soustředit na další zápasy. Už ve středu nás čeká pohárové utkání s Libercem a v neděli jedeme do Teplic. Výhru nad Slavií musíme potvrdit i v těchto duelech," uzavřel ten, jenž sdílí stejnou kabinu s Petrželou, Trmalem či Klimentem.