Petržela o sešívané obhajobě: Nějaká nervozita bude na Slavii znát. Ještě je to otevřené

Po třiadvacátém kole Fortuna:ligy už má Slavia k dobru na druhou Plzeň už jen deset bodů, což znamená, že by se mohl boj o titul ještě zdramatizovat. Tím spíš, že do finiše zbývá stále odehrát 12 zápasů.

Petržela o sešívané obhajobě: Nějaká nervozita bude na Slavii znát. Ještě je to otevřené

Nemalá podíl na dalším snížení náskoku měl i veterán momentálně pátého Slovácka Milan Petržela, jenž pomohl slavné "S" z Vršovic popravit jednou trefu a na dálku tak pomohl svému bývalému chlebodárci z Doosan arény.

"Už před zápasem jsme si s klukama psali. Chtěli, abychom se pokusili obrat je o body," líčil na webu isport.blesk.cz neustále spojení s kabinou VIktorie bývalý reprezentant Česka.

Bezprostředně po závěrečném hvizdu zmínil možné komplikace v boji o primát i on. "Na telefon jsem se ještě nedíval, ale počítám s tím, že tam něco z Plzně bude. Myslím, že je to pro Slavii v boji o titul komplikace. S Plzní ještě bude hrát dvakrát. Navíc vím, jaké to je, když máte náskok a najednou se zužuje. Nějaká nervozita bude na Slavii znát. Ještě je to otevřené," pokračoval někdejší hráč Augsburgu či Sparty, jehož slova vyšla ve Sportu.

Přijde mu lídr tabulky po několika odchodech slabší, než tomu bylo na podzim? "Každá změna je pro mužstvo nepříjemné a oni udělali asi čtyři. Ale jsou to ligoví hráči a měli by si s tím poradit. My jsme samozřejmě rádi, že se nám podařilo toho využít a získali jsme tři body. Zůstáváme nohama na zemi. Každý zápas chceme vyhrát a uvidíme, na co to bude stačit," uzavřel ve Sportu člen kádru Martina Svědíka, jehož mužstvo v této sezoně sbírá skalpy nejbohatších klubů jako na běžícím pásu.