Slavia - Sparta, Baník na Letné, Plzeň s Dynamem, Juventus - AC Milán, United - City!

Víte, jaké živé televizní přenosy na vás čekají od středy 4. března do pondělí 9. března? Redakce eFotbal.cz doporučuje například nejslavnější tuzemské derby Slavia - Sparta, dále pak letenské "S" s Baníkem v Poháru, Plzeň s Budějovicemi a v neposlední řadě dva ostrovní taháky Chelsea - Liverpool a Manchester United - Manchester City.

Slavia - Sparta, Baník na Letné, Plzeň s Dynamem, Juventus - AC Milán, United - City!

Poznámka: Některé zápasy (zejména v Itálii či ve Švýcarsku) mohou operativně odloženy v souvislosti s epidemií koronaviru!

STŘEDA 4. BŘEZNA 2020

17.15 (výkop 18.00): Sparta Praha – Baník Ostrava (čtvrtfinálové utkání Českého poháru/Mol Cupu) – ČT Sport. Záznam v 0.20 hodin a ve čtvrtek v 8.50 hodin.
18.25 (výkop 18.30): Bayer 04 Leverkusen – Union Berlín (čtvrtfinálové utkání Německého poháru/DFB Pokal) – NOVA Sport 2. Záznam ve čtvrtek v 9.00 hodin.
20.40 (výkop 20.45): Sheffield Wednesday – Manchester City (osmifinálové utkání Anglického poháru/FA Cup) – Digi Sport 1.
20.40 (výkop 20.45): Tottenham Hotspur – FC Norwich City (osmifinálové utkání Anglického poháru/FA Cup) – Digi Sport 2.
20.40 (výkop 20.45): FC Leicester City – FC Birmingham City (osmifinálové utkání Anglického poháru/FA Cup) – Digi Sport 3.
20.40 (výkop 20.45): Eintracht Frankfurt nad Mohanem – Werder Brémy (čtvrtfinálové utkání Německého poháru/DFB Pokal) – NOVA Sport 2.
20.40 (výkop 20.45): FC Livingston – Celtic Glasgow (utkání 29. kola skotské Premiership) - – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).
20.45: Juventus Turín – AC Milán (semifinálové utkání Italského poháru/Coppa Italia) – Sport 2. Sport 1 záznam ve 23.00 hodin.
21.00: CD Mirandés – Real Sociedad San Sebastián (odvetné semifinálové utkání Španělského poháru/Cop del Rey) – Sport 1.
21.05 (výkop 21.10): Olympique Lyon – FC Paris Saint-Germain (semifinále Francouzského poháru/Coupe de France) – O2 TV Fotbal.

ČTVRTEK 5. BŘEZNA 2020

19.05 (výkop 19.15): Svarog FC Teplice – Sparta Praha (utkání 18. kola české futsalové VARTA ligy) – ČT Sport. Záznam v 0.25 hodin a v pátek v 8.20 hodin.
20.40 (výkop 20.45): FC Derby County – Manchester United (osmifinálové utkání Anglického poháru/FA Cup) – Digi Sport 1.
20.45: SSC Neapol – Inter Milán (semifinálové utkání Italského poháru/Coppa Italia) – Sport 2.
20.55 (výkop 21.00): AS Saint-Étienne – FC Stade Rennes (semifinále Francouzského poháru/Coupe de France) – O2 TV Fotbal.
21.10: Gól týdne (anketa o nejlepší gól uplynulého období) – ČT Sport. Repríza ve 24.00 hodin.
21.15: Studio fotbal - extra (pozvánka na 24. kolo české Fortuna:ligy) – ČT Sport.
21.30 (výkop 21.00): FC Granada – Athletic Bilbao (odvetné semifinálové utkání Španělského poháru/Cop del Rey) – Sport 1.

PÁTEK 6. BŘEZNA 2020

10.25: Gól týdne (anketa o nejlepší gól uplynulého období) – ČT Sport.
10.30: Studio fotbal - extra (pozvánka na 24. kolo české Fortuna:ligy) – ČT Sport.
18.00: Besiktas Istanbul – Ankaragücü (utkání 25. kola turecké Süperligy) – Sport 2. Sport 1 záznam ve 23.00 hodin.
18.25 (výkop 18.30): VfL Osnabrück – SV Wehen Wiesbaden (utkání 25. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 1.
18.25 (výkop 18.30): 1. FC Norimberk – Hannover 96 (utkání 25. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 3.
19.00: FORTUNA:LIGA Speciál 2 (zpravodajství před 295. derby pražských „S“) – O2 TV Fotbal. O2 TV Sport ve 23.00 hodin.
19.55 (výkop 20.00): SC Paderborn 07 – 1. FC Kolín nad Rýnem (utkání 25. kola německé bundesligy) – Digi Sport 2.
20.40 (výkop 20.45): Nottingham Forest – FC Millwall (utkání 37. kola anglické druhé ligy/Sky Bet Championship) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).
20.55 (výkop 21.00): Olympique Marseille – SC Amiens (utkání 28. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 1. Záznam v sobotu v 9.00 hodin.
20.55 (výkop 21.00): Deportivo Alavés – FC Valencie (utkání 27. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

SOBOTA 7. BŘEZNA 2020

9.45: Gól týdne (anketa o nejlepší gól uplynulého období) – ČT Sport.
9.50 (výkop 10.00): Viktoria Žižkov – Dukla Praha (utkání 17. kola druhé české ligy/Fortuna:národní ligy) – ČT Sport.
12.55 (výkop 13.00): SD Eibar – Real Mallorca (utkání 27. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.
12.55 (výkop 13.00): Hamburger SV – SSV Jahn Regensburg/Řezno (utkání 25. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2. Digi Sport 3 záznam ve 20.30 hodin, Digi Sport 2 v neděli v 7.30 hodin.
12.55 (výkop 13.00): 1. FC Heidenheim – Karslruher SC (utkání 25. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 3.
13.25 (výkop 13.30): FC Liverpool – AFC Bournemouth (utkání 29. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).
13.30: FC Bristol City – FC Fulham (utkání 37. kola anglické druhé ligy/Sky Bet Championship) – Arena Sport 1. Arena Sport 2 záznam ve 22.00 hodin. Arena Sport 1 v neděli v 10.30 hodin.
13.30: FORTUNA:LIGA Speciál 2 (zpravodajství před 295. derby pražských „S“) – O2 TV Fotbal. O2 TV Sport v 19.15 hodin.
14.20 (výkop 14.30): Fastav Zlín – Bohemians Praha 1905 (záznam ve 23.30 hodin), Sigma Olomouc – FK Jablonec (utkání 24. kola české Fortuna:ligy) – streaming O2 TV Fotbal.
15.10 (výkop 15.30): FC DAC 1904 Dunajská Streda – FC Spartak Trnava (utkání 22. kola slovenské Fortuna ligy) – slovenská TV Orange.
15.25 (výkop 15.30): VfL Wolfsburg – RB Lipsko (utkání 25. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1. Digi Sport 2 záznam ve 22.45 hodin.
15.25 (výkop 15.30): FC Schalke 04 – TSG 1899 Hoffenheim (utkání 25. kola německé bundesligy) – Digi Sport 2. Digi Sport 1 záznam v neděli v 9.25 hodin.
15.55 (výkop 16.00): FC Arsenal – FC West Ham United (utkání 29. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).
15.55 (výkop 16.00): Atlético Madrid – FC Sevilla (utkání 27. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3. Digi Sport 1 záznam ve 23.00 hodin.
16.00 (relive, výkop 15.00): Gaziantep – Trabzonspor (utkání 25. kola turecké Süperligy) – Sport 1. Záznam ve 23.30 hodin, Sport 2 ve 2.00 hodin.
16.40 (výkop 17.00): Viktoria Plzeň – Dynamo České Budějovice (utkání 24. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal. O2 TV Fotbal záznam ve 21.30 hodin a v neděli v 9.00 hodin.
17.00: FC Red Bull Salcburk – SK Puntigamer Sturm Štýrský Hradec (utkání 22. kola rakouské Tipico bundesligy) – Arena Sport 2. Záznam v neděli v 11.00 hodin.
17.55 (výkop 18.00): Atalanta Bergamo – Lazio Řím (utkání 27. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.
18.00: Fenerbahce Istanbul – Denizlispor (utkání 25. kola turecké Süperligy) – Sport 1. Záznam v 1.30 hodin.
18.25 (výkop 18.30): FC Burnley – Tottenham Hotspur (utkání 29. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).
18.25 (výkop 18.30): Borussia Mönchengladbach – Borussia Dortmund (utkání 25. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.
18.25 (výkop 18.30): FC Barcelona – Real Sociedad San Sebastián (utkání 27. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3.
19.00: FC St. Gallen – FC Curych (utkání 25. kola švýcarské Superligy) – Arena Sport 2.
19.00: FC Vitória Setúbal – Benfica Lisabon (utkání 24. kola portugalské Primeira ligy/NOS) – Sport 1.
20.30 (záznam, výkop 16.00): FC Sheffield United – FC Norwich City (utkání 29. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).
20.40 (výkop 20.45): SPAL 2013 Ferrara – Cagliari Calcio (utkání 27. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.
20.45: SC Heerenveen – Ajax Amsterdam (utkání 26. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.
20.55 (výkop 21.00): FC Getafe – Celta Vigo (utkání 27. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.
22.25 (záznam, výkop 16.00): FC Southampton – FC Newcastle United (utkání 29. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).
2.05 (výkop 2.00): San Jose Earthquakes – Minnesota United FC (utkání americké MLS) – NOVA Sport 1.

NEDĚLE 8. BŘEZNA 2020

11.30: FORTUNA:LIGA Speciál 2 (zpravodajství před 295. derby pražských „S“) – O2 TV Sport. O2 TV Fotbal ve 13.50 hodin.
11.55 (výkop 12.00): Osasuna Pamplona – Espanyol Barcelona (utkání 27. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1. Digi Sport 3 záznam ve 23.00 hodin.
12.25 (výkop 12.30): ACF Fiorentina – Brescia Calcio (utkání 27. kola italské Serie A) – Digi Sport 2. Digi Sport 1 záznam ve 23.00 hodin.
12.55 (výkop 13.00): FC Ross County – FC Glasgow Rangers (utkání 30. kola skotské Premiership) - – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).
13.55 (výkop 14.00): Real Valldolid – Athletic Bilbao (utkání 27. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3.
14.20 (výkop 14.30): Slovan Liberec – Slezský FC Opava, MFK Karviná – 1. FK Příbram (utkání 24. kola české Fortuna:ligy) –streaming O2 TV Fotbal.
14.30: Feyenoord Rotterdam – Willem II Tillburg (utkání 26. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1. Záznam ve 20.00 hodin, v pondělí v 11.00 hodin.
14.45 (výkop 15.00): FK Teplice – 1. FC Slovácko (utkání 24. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Záznam ve 4.10 hodin.
14.55 (výkop 15.00): FC Chelsea – FC Everton (utkání 29. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal). Záznam ve 22.00 hodin.
14.55 (výkop 15.00): Inter Milán –Sassuolo Calcio (utkání 27. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.
15.25 (výkop 15.30): Bayer Mnichov – FC Augsburg (utkání 25. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1. Digi Sport 2 záznam ve 22.45 hodin.
15.55 (výkop 16.00): UD Levante – FC Granada (utkání 27. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3.
16.00: FC Sion – FC Servette Ženeva (utkání 25. kola švýcarské Superligy) – Arena Sport 2.
16.00 (výkop 17.00): Slavia Praha – Sparta Praha (utkání 24. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Fotbal, O2 TV Sport (v 16.15 hodin). O2 TV Fotbal záznam ve 22.00 hodin.
16.45: FC Groningen – PSV Eindhoven (utkání 26. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.
17.00: Sivasspor – Galatasaray Istanbul (utkání 25. kola turecké Süperligy) – Sport 1. Záznam ve 20.30 hodin.
17.20: Gól týdne (anketa o nejlepší gól uplynulého období) – ČT Sport.
17.25 (výkop 17.30): Manchester United – Manchester City (utkání 29. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).
17.55 (výkop 18.00): 1. FSV 05 Mainz/Mohuč – Fortuna Düsseldorf (utkání 25. kola německé bundesligy) – Digi Sport 3.
17.55 (výkop 18.00): FC Boloňa – Juventus Turín (utkání 27. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.
18.00 (relive, výkop 17.00): FC Stade Rennes – HSC Montpellier (utkání 28. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.
18.25 (výkop 18.30): FC Villarreal – CD Leganés (utkání 27. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.
18.30: Sporting CP Lisabon – CD Aves (utkání 24. kola portugalské Primeira ligy/NOS) – Sport 2. Záznam v 22.30 hodin.
20.40 (výkop 20.45): AS Řím – Sampdoria Janov (utkání 27. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.
20.55 (výkop 21.00): Real Betis Sevilla – Real Madrid (utkání 27. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.
21.00: FC Pacos Ferreira – SC Vitória Guimaraes (utkání 24. kola portugalské Primeira ligy/NOS) – Sport 2. Záznam v 0.30 hodin.
22.35: Studio fotbal – Dohráno (souhrnné zpravodajství z 24. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.
00.10 (výkop 24.00): Portland Timbers – SC Nashville (utkání americké MLS) – NOVA Sport 2.
3.50 (výkop 3.30): FC Los Angeles – FC Philadelphia Union (utkání americké MLS) – NOVA Sport 2.

PONDĚLÍ 9. BŘEZNA 2020

9.00: Studio fotbal – Dohráno (souhrnné zpravodajství z 24. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.
17.40 (výkop 18.00): Baník Ostrava – FK Mladá Boleslav (utkání 24. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Fotbal.
20.15: TIKI-TAKA 24 (talkshow po 24. kole české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 ZV Fotbal. O2 TV Sport ve 22.00 hodin.
20.15: SV Elversberg – Kickers Offenbach (utkání 23. kola německé Regionální ligy Jihozápad) – německý Sport 1.de.
20.25 (výkop 20.30): VfB Stuttgart – Arminia Bielefeld (utkání 25. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 3.
20.40 (výkop 20.45): US Lecce – AC Milán (utkání 27. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.
20.40 (výkop 20.45): RC Lens – US Orléans (utkání 28. kola druhé francouzské ligy/Ligue 2) – NOVA Sport 2.
20.55 (výkop 21.00): FC Leicester United – FC Aston Villa (utkání 29. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).
22.30: Studio fotbal – Dohráno Plus (rozšířené zpravodajství z 24. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Záznam v 5.00 hodin.