Další problém pro Kladiváře, Souček bude chybět tři týdny

West Ham po drtivém závěru Liverpoolu znovu prohrál a navíc přišel o českého záložníka Tomáše Součka. Ten bude kvůli svalovým potížím na marodce asi tři týdny. 

Další problém pro Kladiváře, Souček bude chybět tři týdny

Z posledních sedmi zápasů vybojoval West Ham jen dva body. Mrzet jej musí především domácí remíza s Brightonem. Ještě patnáct minut před koncem totiž Kladiváři vedli o dvě branky.

V zápasech proti Manchesteru City a Liverpoolu se body neočekávaly. Přesto mohl West Ham ve včerejší dohrávce proti Reds bodovat. A co víc, mohl dokonce zvítězit. Liverpool ale v závěru zápas otočil a Kladiváři tak nadále zůstávají na osmnáctém místě tabulky.

I v dalších zápaseh to bude mít londýnský celek velmi náročné. Do konce března odehraje zápasy na Arsenalu a Tottenhamu, doma změří síly se Southamptonem a Wolvesem. Rozhodně tedy nic jednoduchého.

A zřejmě hned ve třech zápasech bude postrádat českého záložníka Davida Součka. Manažer David Moyes si jej velmi pochvaloval, v úvodu druhé půle včerejšího duelu si ale Souček přivodil svalové zranění a podle anglických médií jej čeká třítýdenní pauza.

Souček tak vynechá zápasy se Southamptonem a Arsenalem a Moyes s ním zřejmě nemůže počítat ani proti Vlkům.